DRUŠTVO ZA NENASILNO KOMUNIKACIJO - VSTOPNA STRAN

Društvo za nenasilno komunikacijo je nevladna, neprofitna in humanitarna organizacija, ki se ukvarja s preprečevanjem nasilja v družbi in širjenjem principov nenasilne komunikacije.

OVERVIEW

The site drustvo-dnk.si currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have parsed twenty pages within the site drustvo-dnk.si and found fifty-three websites referring to drustvo-dnk.si. We were able to find one social network platforms possessed by drustvo-dnk.si.

DRUSTVO-DNK.SI TRAFFIC

The site drustvo-dnk.si has seen varying amounts of traffic all round the year.
Traffic for drustvo-dnk.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-dnk.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-dnk.si

LINKS TO DRUSTVO-DNK.SI

CSD Velenje Domov

Posebno varstvo otrok in mladostnikov. Dnevni center za otroke in mladostnike Velenje. Center za socialno delo Velenje. 160;Prešernova cesta 10, 3320 Velenje. Prešernova 10, 3320 Velenje.

Družinski center mir

Terapija z otroki in mladostniki. Delavnice za otroke in mladostnike. Pogum ne pomeni, da ne čutimo strahu. Pogum pomeni, da ne dovoliš, da te strah ustavi. Duhovni vikend za ženske v Piranu.

Društvo Ključ Center za boj proti trgovini z ljudmi

CEINAV Cultural encounters in interventions against violence. VICTOR Victims of Child Trafficking Our Responsibility. Kako se rešim iz pasti TzL? Knjige, filmi, dokumentarci, videi. IZJAVA ZA JAVNOST OB EVROPSKEM DNEVU BOJA PROTI TRGOVANJU Z LJUDMI.

Društvo Novus

Prednosti uporabe računalnika za starejše odrasle. Programi za otroke, mladostnike in družine. Vsakodnevno druženje, ustvarjalne, računalniške in team building delavnice, treningi socialnih veščin, aktivno preživljanje počitnic, občasno organizirano varstvo otrok. Podpora in svetovanje za odrasle. Različne delavnice za odrasle ter pomoč in podpora posameznikom v specifičnih situacijah. Programi računalniškega opismenjevanja, neformalno druženje in aktivno preživljanje prostega časa.

Društvo socialni forum za zasvojenosti in omame

Društvo socialni forum za zasvojenosti in omame. Na voljo smo vsem,. Ki iščete informacije o zmernem in čezmernem pitju ter o zasvojenostih,. Ki želite informacije o vključitvi v KZA, AA ali drug program,. Ki ste v stiski zaradi lastne zasvojenosti, zasvojenosti svojca ali prijatelja,. Ki se želite vključiti v terapevtsko skupino za socialno urejanje alkoholizma,. Ki se želite vključiti v preventivno skupino za otroke iz alkoholičnih družin.

ISA institut za psihološko svetovanje in izobraževalno razvojne projekte

CAP program za preventivo nasilja in zlorabe otrok. Projekt FIRST Mreža prve pomoči za žrtve nasilja. CAP program za preventivo nasilja in zlorabe otrok. Projekt FIRST Mreža prve pomoči za žrtve nasilja. Institut za psihološko svetovanje in izobraževalno razvojne projekte. Osrednji cilj našega dela so dobri medosebni odnosi, zdravje in zadovoljstvo ljudi. Na aktualne potrebe naših klientov in naročnikov.

Sprememba v srcu

You need JavaScript enabled to view it. Is the only constant thing in life! Do you think you might be addicted to food, love or relationships, sex, gambling, fantasy, shopping, spirituality, work or computer gaming, and you are determined to stop? Are you codependent or in a relationship with an addict? Do you suffer because your adult children are leaving home, and you suspect you might be addicted to relationships? Septembra 2015 bo z delova.

WHAT DOES DRUSTVO-DNK.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-dnk.si Mobile Screenshot of drustvo-dnk.si Tablet Screenshot of drustvo-dnk.si

DRUSTVO-DNK.SI SERVER

We discovered that the main page on drustvo-dnk.si took two thousand one hundred and seventy-four milliseconds to download. I identified a SSL certificate, so our crawlers consider drustvo-dnk.si secure.
SECURE
91.185.209.59

We detected that this website is weilding the Apache/2 server.

DRUŠTVO ZA NENASILNO KOMUNIKACIJO - VSTOPNA STRAN

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site drustvo-dnk.si states the following, "051 332 776, 030 423 424." I noticed that the website said " Fax 059 09 57 66." They also stated " Vojkovo nabrežje 10, Koper. Naša enota v Kopru se je preselila na nov naslov. Kako do naše enote v Kopru, si oglejte tule. Nasilje nad ženskami je skrajna oblika nadzora moških nad ženskami. Z nasiljem moški potiskajo ženske v podrejen položaj v primerjavi z moškimi." The meta header had nasilje nad ženskami as the first keyword. This keyword was followed by nasilje nad otroki, nenasilna komunikacija, and spolno nasilje which isn't as important as nasilje nad ženskami.

SEE MORE WEBSITES

Društvo DOIO Društvo organizacij za izobraževanje odraslih na srednjih šolah

Poročilo o obisku Latvije od 10. Poročilo obiska projektne skupine društva DOIO Malaga od 21. Vse člane društva DOIO vabimo na letno skupščino društva, ki bo 28. 2017 na Srednji šoli Jesenice. Več si preberite v Vabilu na Skupščino 2017. Gradimo mostove v izobraževanju odraslih.

Društvo prijateljev športa

Odprto prvenstvo za pokal Komende.

Društvo slovenskih pisateljev

DRUŠTVO SLOVENSKIH PISATELJEV 144 LET PO USTANOVITVI. Živimo v času, ki ga je Cankar označil za brezoblično in brezidejno rovtarstvo .